Corona helpdesk

Het coronavirus heeft een enorme impact op iedereen. Wat zijn bijvoorbeeld de gevolgen voor u als werkgever nu de meeste mensen nog worden verzocht om thuis te werken? En kunt u een beroep doen op overmacht als u onverhoopt uw afspraken niet na kunt komen? Wij zetten voor u het laatste (juridische) nieuws op een rij, geven antwoord op de meest gestelde vragen en helpen u bij uw eventuele NOW aanvraag.

Corona nieuws

Corona Q&A

Hulp bij uw NOW aanvraag

Corona in het buitenland
Mocht u willen weten wat het coronavirus voor juridische gevolgen heeft in het buitenland, dan verwijzen wij u graag naar onze IUROPE partners. Deze vindt u op www.iurope.eu.

Vragen over corona
Heeft u ondersteuning nodig in deze crisis? U kunt ons altijd bereiken op 088 - 90 80 800. Maar u kunt ons ook direct mailen met uw vragen naar corona@vil.nl.

Directe contactpersonen
- Ondernemingsrecht - Claire Krüger / 088 90 80 858 - c.kruger@vil.nl
- Arbeidsrecht - Jaap Broekman / 088 90 80 912 - j.broekman@vil.nl
- Huurrecht - Elnaz Fotowatkasb / 088 90 80 929 - e.fotowatkasb@vil.nl
- Herstructurering - Frank Smetsers / 088 90 80 976 - f.smetsers@vil.nl
- IE/IT Privacy - Rik Geurts / 088 90 80 838 - r.geurts@vil.nl

- Zorg branche - Boudewijn Cremers / 088 90 80 916 - b.cremers@vil.nl